Būvbrigādes vadītājsAtpakaļ «
Amats: Būvbrigādes vadītājs
Līgums: Uz nenoteiktu laiku
Vieta: Birojs
Adrese: Smiltene, Baznīcas laukums 2, Smiltenes novads
Apraksts:

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu BŪVBRIGĀDES VADĪTĀJAM.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot un organizēt būvniecības un remonta darbus uzņēmuma objektos;
  • vadīt būvniecības brigādi remontdarbu izpildei;
  • pamatdarba vieta Smiltenē (papildus izbraukumi uz Madara’89 objektiem).

Prasības kandidātiem:

  • obligāta pieredze būvniecības un remontdarbu veikšanā;
  • pārzināt darbus, kas saistīti ar elektrību, santehniku, galdniecību, būvniecību;
  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  • B kategorijas autovadītāja tiesības;
  • spēja koordinēt savu darbu un rast risinājumus jebkurā situācijā.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu darba vidi;
  • darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildus sociālās garantijas pēc nostrādātā gada;
  • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@madara89.lv
ar norādi -  BŪVBRIGĀDES VADĪTĀJS.