Maiņas vadītājsAtpakaļ «
Amats: Maiņas vadītājs
Līgums: uz nenoteiktu laiku
Vieta: Veikals "top!"
Adrese: Jaunā iela 6a, Mālpils, Mālpils novads
Apraksts:

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu maiņas vadītājam (-ai) veikalā „top!” Mālpilī.

Galvenie darba pienākumi:

  • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība.
  • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē.
  • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole.
  • Veikala darba organizēšana.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • Pieredze pārtikas tirdzniecībā;
  • Datorzināšanas (MS Office);
  • Pārzināt tirdzniecību reglamentējošos dokumentus;
  • Organizatora spējas;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu darba vidi;
  • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@madara89.lv, ar norādi – maiņas vadītājs Mālpilī.